26. listopadu 2012

The artist

Nejsem filmová, neumím psát recenze, nemám moc srovnání s jinými filmy, takže jen stručně - The artist vřele doporučuji ke shlédnutí. Pěkný nápad, skvělé zpracování, jsem unesená.
Kam se hrabou všichni ti Bondové, hobiti a jiné podobné holywoodské nesmysly. Tenhle film mě v jednom okamžiku přiměl zadržet dech, což se mi ještě nikdy nestalo. 

4 komentáře:

 1. Tak hobiti nejsou hollywoodský nesmysl! Sakra :D

  OdpovědětVymazat
 2. sorry ale posledny bond je mega dobry a cela bond seria je dost stara:-) Artist je uspesny lebo je iny ale teda dej nic moc

  OdpovědětVymazat
 3. Kristýna: Já vim, že hobiti nejsou holywoodský nesmysl :) Tolkiena mám ráda, hobita taky, ale tak nějak nevim, jestli nutně potřebuju, aby to někdo zpracoval jako film, který bude mít obrovskou návštěvnost, bude tam halda super efektů a všem se to bude hrozně líbit :)

  meluzína: Mě Bond nikdy nebavil, pravda, toho nového jsem nikdy neviděla, ale já jsem nikdy nezvládla dokoukat ani žádný z těch starých dílů.
  Artist je dobrý právě tím zpracováním, kdyby byl zpracován konvenčně, taky bych řekla, že to je slátanina, která za to nestojí. Ale oni zvládli udělat z tuctového námětu skvělý film.

  OdpovědětVymazat
 4. Myslím, že tak to má být. Doporučovat by se měly hlavně filmy, které s člověkem trochu zamávají a zanechají v něm silný dojem (je jasné, že jako každá forma umění není možné, aby se natočil film ten, který by se líbil úplně všem - snad kromě Králíků z klobouku :-))

  OdpovědětVymazat